Фонт М."Бібл. ж. Галич №7" Галич в системі русько-угорських відносин XI-XIII ст.
Код товару: 9789666685486
Фонт М."Бібл. ж. Галич №7" Галич в системі русько-угорських відносин XI-XIII ст.
Код товару: 9789666685486
400.00 грн.
Поділитись:
  • facebook
  • telegram
  • viber
Опис

Три розділи окресленої книжки містять написані у різний час твори. Найдавніше з’явилися на світ два тексти з першого розділу – понад 20 років тому, але висловлені в них мої погляди не змінилися досі. Обидва є джерелознавчими дослідженнями, в яких я намагалася вказати, наскільки з методологічного погляду помічною з погляду часу постання наративного джерела є інформація, що походить з іншого середовища. Впродовж ХІІІ ст. до латино і слов’яномовного історіописання інформація, яка походила ззовні, могла потрапити в коло відомостей автора лише шляхом усних каналів. Другий розділ містить частини монографії, що з’явилася накладом 2005 р. Поряд із залишеним без змін текстом у примітках я вказала на важливу спеціалізовану літературу, що відтоді побачила світ. Дослідження третього розділу походять з мого видання 2018 р., яке є збірником праць.
Тематично окреслені тексти пов’язані з другим розділом, утім торкаються лише деяких питань. Гадаю, особисто для мене з цього поволі випливає потреба деякого доопрацювання монографії 2005 р. видання. По суті, я окреслила це в актуалізованих питаннях третього розділу.
Наукові проблеми ніколи не можна вважати закритими, тому до моїх інтересів різного часу входило опублікувати українською ті мої праці, які вже побачили світ. Висловлюю глибоку вдячність за переклад професорові Мирославу Волощукові, а за підтримку – Посольству Угорської Республіки в Києві. Проєкт реалізовано в рамках роботи відновленої у своїй діяльності 2016 р. спільної Комісії істориків України й Угорщини. Марта ФОНТ

Перекладач - Мирослав Волощук.

 

  • ISBN: 9789666685486
  • Рік видання: 2021
  • Палітурка: тверда
  • Кількість сторінок: 256
  • Серія: Галич
Ви маєте запитання?
Дякуємо за Ваше запитання!
Ми якомога скоріше намагатимемося надати Вам відповідь.